مشاوره تلفنی

پشتیبان شما در حوادث ، آسایش شما در آینده . همینک یک انتخاب صحیح پیش روی شماست.

بیمه عمر پاسارگاد در یک نگاه

بیمه عمر پاسارگاد در یک نگاه

 

بیمه نامه بیمه عمر و زندگی پاسارگاد با 9 پوشش بیمه ای طراحی شده است که در حال حاضر وسیعترین پوششهای موجود در بازار بیمه زندگی را بخود اختصاص داده است.

در زیر بصورت تیتر به این پوشها اشاره می گردد:

 

1 - پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه به میزان20 میلیون تومان

2 - پوشش هزینه بیماریهای خاص به میزان 25 میلیون تومان برای هر یک از پنج بیماری تا سقف 25 میلیون تومان. در مجموع 125 میلیون تومان.

3 - پوشش هزینه بستری بدون نیاز به جراحی به میزان 5 میلیون تومان.

4 - پوشش هزینه جراحی بجز رفع عیوب انکساری چشم، زیبایی، دندانپزشکی، سرپایی و دیسک کمر تا سقف 10 میلیون تومان.

5 - پوشش هزینه آتش سوزی منزل که با توجه به انتخاب ضرایب سقف پرداختی مشخص خواهد شد.

6 - پوشش هزینه نقص عضو بر اثر حادثه به میزان200 میلیون تومان.

7 - پوشش هزینه ازکارافتادگی دائم به شرح زیر:

- پرداخت کامل حق بیمه تا اتمام طرح بیمه توسط شرکت بیمه پاسارگاد و ارائه کلیه پوششها و مزایای طرح به بیمه شده.

- پرداخت سرمایه اولیه پشتیبان از کارافتادگی به میزان 40 میلیون تومان.

8 - پوشش بیمه عمر فوت طبیعی به میزان 200 میلیون تومان.

9 –پوشش بیمه عمر حادثه به میزان 400 میلیون تومان.

 

در این بیمه نامه حجم پوشش بیمه ای مناسبی به همراه سود قابل توجهی حتی برای مبالغ کم و ناچیز پرداختی محقق می گردد.

 

*لازم بذکر است در این طرح حق بیمه های دریافتی مصرف نمی شود ( سوخت نمی شود ) و در حسابی بنام بیمه گذار نزد شرکت بیمه پاسارگاد سرمایه گذاری شده و علاوه بر ارائه پوششهای مذکور سود مناسبی نیز به مبالغ سرمایه گذاری شده تعلق می گیرد که این سود طی سالهای گذشته و اکنون 22درصد می باشد. و 90درصد مجموع اصل و سود مبالغ در اختیار بیمه گذار می باشد.

 

لوگوی بیمه پاسارگاد

مهدی وفاخواه

کارشناس طراحی بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد

مشاوره تلفنی بیمه عمر

مشاوره تلفنی بیمه عمر 

جهت مشاوره تلفنی با کارشناسان طراحی بیمه عمر، تامین آتیه، زندگی و تکمیل درمان در این وبسایت ثبت نام کرده و مشخصات تماس خود را ارائه دهید. پس از ثبت نام حداکثر تا 24 ساعت یکی از مشاوران ما با شما تماس خواهد گرفت.

و یا یک پیامک با موضوع "درخواست مشاور بیمه" به 09123493630 ارسال فرمایید.

* لازم بذکر است جهت حمایت از کاربران این وبسایت، 10درصد تخفیف در حق بیمه نامه های پرداختی جهت بیمه نامه های عمر، تامین آتیه و زندگی پاسارگاد به شما عزیزان در سال اول ارائه خواهد شد.

 

چرا توسط ما بیمه شوید؟

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

 

 

در جواب اینکه چرا توسط ما بیمه شوید باید بگوییم که:

 

 چون شما تحت پوشش معتبرترین شرکت بیمه ای با توان مالی رتبه یک کشوری قرار خواهید گرفت:

 

انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی سال های ۱۳۸۶ و ۱۳۸۸ ، نشان از وجود عوامل موثر و قابل اطمینان در رشد ، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد .

 

شبکه گسترده فروش شرکت با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در قالب ۷۴ شعبه و بیش از ۵۹۰۰ نمایندگی فعال، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه  های اموال ، اشخاص ، مسئولیت و مهندسی به شما هموطن گرامی می باشند .

 

 

 

چون این نمایندگی یکی از پویاترین نمایندگی های سطح کشور می باشد و شما تحت پوشش مشاورانی مطمئن و مسئولیت پذیر قرار خواهید داشت:

 

در صورت انتخاب این نمایندگی شما بطور 24 ساعته و در طی 7روز هفته تحت حمایت مشاوران بیمه عمر و زندگی بیمه پاسارگاد می باشید و در لحظه هرگونه سوال و مشورتی که نیاز داشته باشید را به بهترین شکل دریافت خواهید نمود.

 

سیاست ما بر این است بهترین مشاوره را در زمان اخد بیمه نامه ارائه دهیم و تا انتهای مدت قرارداد در کنار شما و خانواده محترمتان باشیم.

 

چون شما کامل ترین پوشش بیمه ای را در بین بیمه نامه های مختلف دریافت خواهید کرد:

 

به یقین باید گفت پوشش های بیمه ای ارائه شده توسط ما کاملترین پوشش را در بین شرکتهای بیمه ای به شما و عزیزانتان ارائه خواهد نمود.

 

چون ما برای وقت شما احترام قائلیم:

 

پس از ارائه مشاوره و اطلاعات کافی به شما هموطن گرامی، درصور تمایل کلیه مراحل ثبت بیمه نامه بیمه عمر، تامین آتیه، تکمیل درمان و بازنشستگی شما بصورت آنلاین و بدون ایجاد اتلاف وقت شما توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد.

 

چون بیمه نامه شما ضمانت رسمی بیمه مرکزی ج.ا.ا را به همراه خواهد داشت:

 

اصل سرمایه گذاری، سود سرمایه گذاری و پوششهای بیمه ای ارائه شده در این طرح کاملا تحت ضمانت بیمه مرکزی ج.ا.ا می باشد.

 

چون بهترین شماوره را به شما خواهیم داد:

 

مجربترین کادر مشاوران طراحی بیمه عمر شرکت پاسارگاد به شما تضمین می دهند که بهترین مشاوره بیمه تامین آتیه را با توجه به سبک زندگی و میزان ریسک خطرات خانواده شما به شما ارائه دهند.

 

کافیست در این وبسایت عضو شوید ویا یک پیامک حاوی پیام " مشاوره بیمه " به شماره 09123493630 ارسال فرمایید.

 

چون بهترین خدمات پس از فروش را از ما دریافت خواهید کرد:

 

ما بر این باوریم که فروش تازه اول راه بوده و افتخار ارائه خدمات پس از فروش بهترین افتخاریست که نصیب ما می گردد و مهمترین وظیفه ما نیز حمایت از مشتریهایمان می باشد. ما شما را در طی دوران بیمه تنها نخواهیم گذاشت و هر جای ایران که باشید افتخار خدمات رسانی به موقع به شما آرزو و وظیفه ماست.

 

 

بیمه بازنشستگی

بیمه بازنشستگی

پشتوانه ای مطمئن و تضمین شده

بیمه بازنشستگی پاسارگاد

تعریف بازنشستگی:

بازنشستگی به معنی کناره‌گیری از ادامه شغل در اثر بالا بودن سن و گاه در پی بیماری و ازکارافتادگی است. شخص بازنشسته تا زمانی که زنده است شخصاً از حقوق بازنشستگی استفاده می‌کند و پس از مرگش بازماندگانش واجد شرایط دریافت این مستمری هستند.

در واقعیت زمانی از زندگی کارمندان و کارکنان می باشد که دیگر ضرورتی ندارد تا فعالیت و کار کنند و می توانند در خانه به کارهایی مانند ورزش یا فعالیت های مورد علاقه خود بپردازند. ولیکن آیا بدون در نظر گرفتن تدابیر لازم آیا فرد بازنشسته می تواند به نحو احسن از دوران استراحت خود جهت فعالیت های مورد علاقه خود به دور از استرس های زمان شاغل بودنش استفاده کند. جواب مسلما خیر می باشد.

تعداد قابل توجهی از افراد بعد از بازنشستگی به دنبال یافتن شغلی دیگر هستند چون در دوره بازنشستگی ، افراد به دلیل تغییر در شرایط زندگی و کار نکردن و کاهش درآمد دچار اضطراب های می شوند، حال علت بروز این اظطرابها چیست دوران بازنشستگی به گونه‌ای است که درصورت عدم پیشبینی یک برنامه خود مقاومتی به دلیل مشکلات معیشتی و هزینه‌های بالا، به دشوارترین دوران زندگی اغلب مردم تبدیل می گردد زیرا عمده‌ترین دغدغه افراد بازنشسته در کشور این است که به جای استراحت یا مسافرت، در اندیشه یافتن کار جدیدی باشند تا بتوانند با ایجاد درآمد جدید از عهده تأمین هزینه سنگین مخارج زندگی برآیند.

ایجاد سازگاری مناسب با چالش های این دوره، اهمیت فراوانی دارد. با تغییر نگرش در سبک زندگی، بازنشستگی دیگر به عنوان یک نقطه پایان فرض نمی‌شود، بلکه آغازی بر مرحله تکمیلی زندگی فرد، به حساب می‌آید.

ما بعنوان مشاور بیمه ای شما معتقدیم که نداشتن بیمه بازنشستگی با توجه به شرایط اجتماعی و افزایش هزینه ها در زمان بازنشستگی ( هزینه های پزشکی، تهیه مسکن و شغل فرزندان و حمایت از آنان و ... ) ، حادثه بسیار ناگواریست که خود ما در بروز آن مقصریم.

راه حل پیشنهادی ما:

برای دوران بازنشستگی خود برنامه‌ریزی مالی داشته باشید

بیمه بازنشستگی-برنامه ریزی مالی

برنامه‌ریزی مالی مجموعه‌ای از پیش‌بینی‌های مالی است که هر فرد را برای یک زندگی با آرامش و آسایش در آینده نزدیک و دور آماده می‌کند. مجموع این برنامه‌ریزی شامل جنبه‌های مختلفی است که فقط به پس‌انداز کردن و سرمایه‌گذاری هنگفت در سرمایه‌گذاری‌های خاص خلاصه نمی‌شود. این سرمایه‌گذاری‌ها فقط بخش کوچکی از یک برنامه‌ریزی جامع هستند. در یک برنامه‌ریزی مالی کامل و دقیق، وضعیت مالی امروز فرد یا خانواده بررسی شده و اهداف مالی در آینده نزدیک و دور نیز مورد نظر قرار خواهد گرفت و با توجه به آنها روش یا روش‌های حصول این اهداف و قابل دسترس بودن آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب...

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار برگزیده

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.