درباره شرکت بیمه پاسارگاد

 

بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد یکی از شرکت‌های بیمه خصوصی است که در سال ۱۳۸۵ توسط گروه مالی پاسارگاد تاسیس شد. گروه مالی پاسارگاد به منـظور عرضـه خدمات بیـمه با رعایت مراحل قـانونی این شرکت را درقالب سهامی عام در تاریخ هجدهم بهمن ماه هشتاد و پنج با سرمایه 450 میلیارد ریال که در سال 1389 این مبلغ به 650 میلیارد ریال افزایش داده شده است، تاسیس نمود. شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) یکی از نخستین شرکت های بیمه خصوصی کشوراست که به منظور عرضه خدمات بیمه ای در سطح استاندارهای جهانی،کسب سود متوازن و همسوبا مصالح ملی و فعالیت در زمینه بیمه های زندگی و غیرزندگی فعالیت خود را آغاز کرد .شرکتی که عملکرد آن با اتکا به خداوند بزرگ و تلاش و کوشش کارکنان عزیز و مدیران محترم، در راستای تحقق اهداف بلند پیش روی صنعت بیمه کشور حرکت میکند .  این شرکت توانست در تاریخ ۸۶/۸/۵ مجوز قبول اتکایی از موسسات بیمه داخلی را تحت شماره ۲۵۵۹۸ از بیمه مرکزی ایران دریافت کند و با صدور اولین گواهی قبولی در تاریخ ۸۶/۹/۱۸ فعالیت خود را در این بخش آغاز نماید.

در زیر به برخی افتخارات این شرکت اشاره می شود:

در طی سالها خدمات متمایز، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب گواهینامه ها و تقدیرنامه های گوناگونی در شاخه های مختلف بیمه ای از جانب بیمه مرکزی ایران گردیده است.

متن نامه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان بیمه برتر بدین شرح است :

رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان محترم شرکت بیمه پاسارگاد بیست و نهم بهمن هر سال یادآور صدور پروانه تاسیس شرکتی به بزرگی بیمه پاسارگاد توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است، شرکتی که عملکرد آن با اتکال به خداوند بزرگ و تلاش و کوشش کارکنان عزیز و مدیران محترم، نشان می دهد که مجموعه یی سختکوش و قوی، دلسوزانه در راستای تحقق اهداف بلند پیش روی صنعت بیمه کشور گام بر می دارند. تاسیس این شرکت در سال ۱۳۸۵ بستر مناسبی را برای رشد و تعالی روزافزون صنعت بیمه در کشور فراهم آورده است و در طول فعالیت این شرکت، شاهد موفقیت های چشمگیری بوده ایم که دست یابی به آنها بدون تلاش و زحمات شما همکاران عزیز و دلسوز میسر نمی شد. پس از گذشت بیش از چهار سال خدمت و همت صادقانه، امروز بیمه پاسارگاد به گونه ای در کشور شناسانده شده است که با استفاده و بکارگیری فناوری های نوین به دنبال دسترسی به رفاه، رشد اقتصادی و آرامش وعده داده شده است که در قالب شعار «آرامش شما، هدف ما» بر تارک این شرکت می درخشد. راهی که آغاز آن با تجربه گرانسنگ و هفتاد ساله ی فعالیت بیمه ای در کشور شروع شده و مطمئناً توشه پویش و تداومش لبریز از همت و غیرت و تلاش بی شائبه ای است که در تک تک همکاران صنعت بیمه هویداست.

فرصت را غنیمت شمرده ضمن تقدیر از موفقیت های آن شرکت در چند سال اخیر به ویژه کسب جایگاه برتر در رده بندی شرکت های بیمه در سال ۱۳۸۸ از ابعاد مالی و توانایی ایفای تعهدات، مایلم بر ضرورت دست یابی به توفیقات افزون تر در راستای دست یابی به فن آوری های جدید، رعایت اصل مشتری مداری ، توسعه فرهنگ بیمه و گسترش خدمات بیمه یی تاکید می کنم.

در پایان، ضمن تبریک فرا رسیدن سالگرد تاسیس آن شرکت و تقارن مسعود آن با میلاد سراسر سعادت حضرت محمد مصطفی (ص)، مساعی ارزشمند شما عزیزان را در راستای اجرای مطلوب برنامه تحول در صنعت بیمه ارج می نهم و موفقیت روزافزون تان را برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

 


شرکت بیمه پاسارگاد در بزرگ ترین اجلاس سران و مدیران اقتصاد، صنعت و تجارت ایران، "اکوایت" توانست نشان بین المللی "اعتماد مشتریان" (TBA) را به دست آورد.

 

از سوی وزیر اقتصاد و رئیس کل بیمه مرکزی اهدا شد:
کسب رتبه اول بیمه پاسارگاد در شاخص  توانایی ایفای تعهدات

لوح تقدیر و تندیس همایش چهلمین سالگرد تاسیس بیمه مرکزی برای شاخص توانایی ایفای تعهدات به اقای معصوم ضمیری مدیر عامل شرکت خصوصی بیمه پاسارگاد اهدا شد.

همایش بزرگداشت چهلمین سال تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف توسعه صنعت بیمه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، نماینده کمیسیون اقتصادی مجلس، رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیران عامل شرکت‌های بیمه و مدیران صنعت بیمه کشور روز سی‌ام خرداد ماه در محل تالار بزرگ کشور برگزار شد.
در این همایش از شرکت بیمه پاسارگاد به دلیل کسب رتبه اول در شاخص« توانایی ایفای تعهدات »و کسب رتبه سوم در شاخص «سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت» تقدیر به عمل آمد و قائم مقام مدیر عامل بیمه پاسارگاد به نیابت از ایشان از وزیر امور اقتصادی و دارای و رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران لوح تقدیر دریافت کرد.
در مراسم بزرگداشت چهلمین سال تاسیس بیمه مرکزی از بیمه گرانی که در زمینه‌های «دسترسی به خدمات بیمه‌ای و مشتریان، توانایی ایفای تعهدات و سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت تلاش‌های شایان توجهی داشته‌اند، تقدیر شد.

 

 

خدمات قابل ارائه در بيمه پاسارگاد:

بيمه اشخاص شامل :

به منظور ايجاد شرايط مطلوب براي تامين آتيه و پيشگيري از عواقب نامطلوب حوادث ناخواسته و نيل به آرامش خاطر در اشخاص بيمه نامه هاي زير ارائه مي شود:

 • بيمه عمر زماني مانده بدهكار براي كليه موسسات اعتباري، بانكها، صندوق هاي قرض الحسنه و افراد حقيقي.
 • بيمه انفرادي شامل بيمه عمر به شرط فوت و حيات و حوادث
 • بیمه عمر و تامین آتیه
 • بيمه مسافرين خارج از كشور
 • بيمه عمر و حوادث گروهي براي كليه پرسنل سازمانهاي دولتي، شركت ها،‌ موسسات تجاري، واحد هاي صنعتي يا كارگاه هاي توليدي
 • بيمه تكميل درمان گروهي براي پرسنل و افراد تحت تكفل كليه سازمان ها،‌ شركت ها و موسسات دولتي و خصوصي.

بيمه مسئوليت شامل :

 • بيمه مسئوليت پزشكان و پيرا پزشكان.
 • بيمه مسئوليت ناشي از وقوع حريق وانفجار و يا تركيدگي لوله آب و سرايت آن به همسايگان.
 • بيمه مسئوليت كارفرما در مقابل كارگران براي واحد هاي صنعتي، توليدي و خدماتي.
 • بیمه مسئوليت متصديان حمل و نقل داخلي.
 • بيمه مسئوليت حرفه اي كارفرما در مقابل كاركنان و پروژه هاي ساختماني، راه سازي،‌ سد سازي، پل سازي و نظاير آن.
 • بيمه مسئوليت حرفه اي براي نگهداري آسانسور.
 • بيمه مسئوليت مديران و ناجيان غريق استخر.

 

بيمه اموال شامل :

 • بيمه وسايل نقليه موتوري زميني شامل بدنه،‌ ثالث با تعهدات متفاوت و حوادث سرنشينان آن.
 • بيمه مهندسي نظير پوشش هاي لازم براي پروژه ها و تاسيسات در دست اجراي عمراني و تاسيسات صنعتي و تمام خطر و شكست ماشين آلات و...
 • بيمه آتش سوزي براي واحد هاي صنعتي،‌تجاري،‌اداري، انبارهاو سردخانه، مجتمع هاي مسكوني، منازل مسكوني با در نظر گرفتن ارزش ساختمان ها و تاسيسات و اموال موجود در آنها.
 • بيمه باربري براي كليه كالاهاي وارداتي، صادراتي، و حمل داخلي محمولات
 • بیمه ریسک های متنوع

 

مهدی وفاخواه

مدیر وبسایت بیمه عمر و تامین آتیه

 

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار برگزیده

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.