پوششهای هزینه درمان بیمه پاسارگاد

پوشش هزینه های پزشکی بیمه پاسارگاد

جهت کسب اطلاعات لازم روی لینک زیر کلیک فرمایید.

اطلاعات بیشتر

تامین آتیه و بازنشستگی پاسارگاد

تامین آتیه و بازنشستگی بیمه پاسارگاد

جهت کسب اطلاعات لازم روی لینک زیر کلیک فرمایید.

اطلاعات بیشتر

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و خدمات وام بیمه پاسارگاد

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر

بیمه بازنشستگی

بیمه بازنشستگی

پشتوانه ای مطمئن و تضمین شده

بیمه بازنشستگی پاسارگاد

تعریف بازنشستگی:

بازنشستگی به معنی کناره‌گیری از ادامه شغل در اثر بالا بودن سن و گاه در پی بیماری و ازکارافتادگی است. شخص بازنشسته تا زمانی که زنده است شخصاً از حقوق بازنشستگی استفاده می‌کند و پس از مرگش بازماندگانش واجد شرایط دریافت این مستمری هستند.

در واقعیت زمانی از زندگی کارمندان و کارکنان می باشد که دیگر ضرورتی ندارد تا فعالیت و کار کنند و می توانند در خانه به کارهایی مانند ورزش یا فعالیت های مورد علاقه خود بپردازند. ولیکن آیا بدون در نظر گرفتن تدابیر لازم آیا فرد بازنشسته می تواند به نحو احسن از دوران استراحت خود جهت فعالیت های مورد علاقه خود به دور از استرس های زمان شاغل بودنش استفاده کند. جواب مسلما خیر می باشد.

تعداد قابل توجهی از افراد بعد از بازنشستگی به دنبال یافتن شغلی دیگر هستند چون در دوره بازنشستگی ، افراد به دلیل تغییر در شرایط زندگی و کار نکردن و کاهش درآمد دچار اضطراب های می شوند، حال علت بروز این اظطرابها چیست دوران بازنشستگی به گونه‌ای است که درصورت عدم پیشبینی یک برنامه خود مقاومتی به دلیل مشکلات معیشتی و هزینه‌های بالا، به دشوارترین دوران زندگی اغلب مردم تبدیل می گردد زیرا عمده‌ترین دغدغه افراد بازنشسته در کشور این است که به جای استراحت یا مسافرت، در اندیشه یافتن کار جدیدی باشند تا بتوانند با ایجاد درآمد جدید از عهده تأمین هزینه سنگین مخارج زندگی برآیند.

ایجاد سازگاری مناسب با چالش های این دوره، اهمیت فراوانی دارد. با تغییر نگرش در سبک زندگی، بازنشستگی دیگر به عنوان یک نقطه پایان فرض نمی‌شود، بلکه آغازی بر مرحله تکمیلی زندگی فرد، به حساب می‌آید.

ما بعنوان مشاور بیمه ای شما معتقدیم که نداشتن بیمه بازنشستگی با توجه به شرایط اجتماعی و افزایش هزینه ها در زمان بازنشستگی ( هزینه های پزشکی، تهیه مسکن و شغل فرزندان و حمایت از آنان و ... ) ، حادثه بسیار ناگواریست که خود ما در بروز آن مقصریم.

راه حل پیشنهادی ما:

برای دوران بازنشستگی خود برنامه‌ریزی مالی داشته باشید

بیمه بازنشستگی-برنامه ریزی مالی

برنامه‌ریزی مالی مجموعه‌ای از پیش‌بینی‌های مالی است که هر فرد را برای یک زندگی با آرامش و آسایش در آینده نزدیک و دور آماده می‌کند. مجموع این برنامه‌ریزی شامل جنبه‌های مختلفی است که فقط به پس‌انداز کردن و سرمایه‌گذاری هنگفت در سرمایه‌گذاری‌های خاص خلاصه نمی‌شود. این سرمایه‌گذاری‌ها فقط بخش کوچکی از یک برنامه‌ریزی جامع هستند. در یک برنامه‌ریزی مالی کامل و دقیق، وضعیت مالی امروز فرد یا خانواده بررسی شده و اهداف مالی در آینده نزدیک و دور نیز مورد نظر قرار خواهد گرفت و با توجه به آنها روش یا روش‌های حصول این اهداف و قابل دسترس بودن آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

پوشش های بیمه عمر

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار روز

 

تلگرام ما

 تماس با تلگرام ما جهت

تهیه بیمه پاسارگاد

10درصد تخفیف به اعضا

 

 

با ما تفاوت را در طراحی بیمه اشخاص و پشتیبانی مشتریان تجربه کنید

نمایندگی رسمی بیمه پاسارگاد

تماس با ما