پوششهای هزینه درمان بیمه پاسارگاد

پوشش هزینه های پزشکی بیمه پاسارگاد

جهت کسب اطلاعات لازم روی لینک زیر کلیک فرمایید.

اطلاعات بیشتر

تامین آتیه و بازنشستگی پاسارگاد

تامین آتیه و بازنشستگی بیمه پاسارگاد

جهت کسب اطلاعات لازم روی لینک زیر کلیک فرمایید.

اطلاعات بیشتر

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و خدمات وام بیمه پاسارگاد

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر

قیمت طلای جهانی ثابت ماند

بهای طلا در بازار جهانی پس از این‌که روز گذشته به بالاترین قیمت در سه هفته اخیر صعود کرد، در معاملات روز چهارشنبه تغییر چندانی نداشت و ثابت ماند.

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور بدون تغییر بود و در ۱۱۵۹.۰۵ دلار ایستاد. بهای معاملات این بازار روز سه‌شنبه تا سطح ۱۱۶۳.۵۲ دلار پیشروی کرده بود که بالاترین قیمت از ۱۴ دسامبر بود.

در بازار نیویورک، هر اونس طلا برای تحویل در فوریه ۰.۲ درصد کاهش یافت و به ۱۱۶۰.۱۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز سه‌شنبه ۱۰.۳۰ دلار یا ۰.۹ درصد افزایش یافته و در ۱۱۶۲ دلار بسته شده بود.

به گفته بارناباس گان، تحلیلگر بانک OCBC سنگاپور، فضای بازار بسیار محتاطانه مانده است. رویدادهای سیاسی وجود دارند که همچنان ادامه دارند و انتظار می‌رود تقاضای سرمایه‌گذاری حداقل در کوتاه‌مدت محتاطانه بماند.

شاخص دلار آمریکا که این ارز را در برابر سبدی از ارزهای بزرگ دنبال می‌کند، ۱۰۳.۳۵ واحد بود. این شاخص روز گذشته به ۱۰۳.۸۲ واحد صعود کرده بود که بالاترین حد از دسامبر سال ۲۰۰۲ بود. قوی‌تر شدن دلار تقاضای برای کالاهایی که به این ارز قیمت‌گذاری می‌شوند را برای خریداران دارنده سایر ارزها گران‌تر می‌کند.

براساس گزارش رویترز، فعالیت تولیدی آمریکا در دسامبر در بحبوحه افزایش سفارش‌های جدید و رشد سریع قیمت‌ مواد خام، به بالاترین سطح در دو سال گذشته صعود کرد که نشان داد تاثیر دلار قوی و اُفت قیمت‌های نفت بر فعالیت تولیدی ضعیف شده است. در میان سایر آماری که روز سه‌شنبه منتشر شد هزینه ساخت‌وساز در آمریکا در نوامبر به بالاترین سطح در بیش از یک دهه گذشته رسید و برآورد رشد اقتصادی سه ماهه چهارم را بالا برد. این گزارش‌ها نشان می‌دهد دولت جدید آمریکا یک اقتصاد قوی را با بازار کاری که به اشتغال کامل رسیده است از دولت اوباما به ارث می‌برد.

آمار اقتصادی قوی آمریکا همچنین انتظارات برای افزایش نرخ‌های بهره با روند سریع‌تر در سال جاری را تقویت کرد که به جذابیت طلا که سوددهی ندارد، لطمه می‌زند.

بانک مرکزی آمریکا که برای نخستین‌بار در یکسال اخیر نرخ‌های بهره را در دسامبر افزایش داد اعلام کرده است قصد دارد در سال ۲۰۱۷ نرخ‌های بهره را سه دور افزایش دهد.

بازار در انتظار آمار اشتغال بخش غیرکشاورزی آمریکاست که روز جمعه منتشر می‌شود. اگر این آمار کمتر از حد مطلوب باشد، فرصت خوبی برای طلا به منظور بهبود بیشتر قیمت خواهد بود، اما با این حال دورنمای افزایش بیشتر نرخ‌های بهره آمریکا در سال جاری احتمالا قیمت طلا را تحت فشار نگه خواهد داشت.

قیمت طلا در نوامبر تحت تاثیر رشد بازده اوراق خزانه آمریکا و صعود دلار پس از پیروزی ترامپ در انتخابات، بیش از هشت درصد کاهش یافت و در ۱۵ دسامبر که بانک مرکزی آمریکا برای نخستین بار در یک سال اخیر، افزایش نرخهای بهره را تصویب کرد، به کف قیمت ۱۰ ماه اخیر رسید. طلا با ۸.۵ درصد رشد در سال ۲۰۱۶ روند کاهش سالانه را متوقف کرد، اما عمده این رشد در اوایل سال حاصل شد که تلاطم بازارهای مالی تقاضا برای این فلز به عنوان دارایی مطمئن را تقویت کرد در حالیکه سال را تحت فشار فروش بی‌وقفه به پایان برد.

ذخائر طلای "اس پی دی آر گولد تراست" که بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری تحت حمایت طلا در جهان است روز سه‌شنبه ۱.۰۱ درصد کاهش یافت و به ۸۱۳.۸۷ تن رسید. میزان ذخائر این صندوق از زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر حدود ۱۴ درصد کاهش یافته است.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره پس از این‌که در معاملات روز سه‌شنبه به بالاترین قیمت در سه هفته اخیر صعود کرد، ۰.۵ درصد افزایش یافت و به ۱۶.۳۵ دلار رسید. هر اونس پلاتین بیش از یک درصد کاهش یافت و به ۹۲۷.۳۰ دلار رسید. این فلز روز سه‌شنبه بیش از چهار درصد افزایش قیمت داشت. هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد کاهش ۷۰۸.۷۲ دلار بود. این فلز روز سه‌شنبه بیش از ۴.۵ درصد صعود داشت.

منبع : دنیای اقتصاد

باز نشر: اخبار روز اخبار برگزیده اقتصادی

www.BIME1.com

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

پوشش های بیمه عمر

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار روز

 

تلگرام ما

 تماس با تلگرام ما جهت

تهیه بیمه پاسارگاد

10درصد تخفیف به اعضا

 

 

با ما تفاوت را در طراحی بیمه اشخاص و پشتیبانی مشتریان تجربه کنید

نمایندگی رسمی بیمه پاسارگاد

تماس با ما