پرداخت حق بیمه پاسارگاد

پرداخت اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت آنلاین و الکترونیک حق بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد

جهت رفاه حال شما عزیزان شرکت بیمه پاسارگاد امکان پرداخت الکترونیک انواع حق بیمه عمر را برای بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد فراهم نموده است لذا شما می توانید جهت پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد از منزل اقدام فرمایید.

جهت پرداخت حق بیمه پاسارگاد در کمتر از دو دقیقه مراحل زیر را انجام دهید:

-         با مراجعه به سایت بانک پاسارگاد به آدرس www.bpi.ir از گزینه پرداخت ها "پرداخت قبوض" را انتخاب نمایید.

-         بیمه گذاران گرامی انواع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد لطفا به منظور پرداخت حق بیمه خود از طریق اینترنت بانک، از "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" مندرج در برگه های دفترچه خود استفاده نمایند.

راهنمای پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد ( پرداخت الکترونیک و آنلاین حق بیمه عمر پاسارگاد )

در هنگام پرداخت اینترنتی مشخصات کارت بانکی بشرح زیر از شما خواسته می شود

1-     شماره کارت

2-     رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم PIN2

3-     کد اعتبار سنجی دوم CVV2

4-     تاریخ انقضای کارت

توجه:

رمز خرید اینترنتی، با رمزدستگاه خود پرداز ATM و رمز اینترنت بانک متفاوت می باشد.

معمولا در زمان تحویل کارت خود ، رمز خرید اینترنتی ندارید. لذا جهت فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

۱- کارت خود را وارد دستگاه خودپرداز بانک خود کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب و در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را مشخص فرمایید.

۲- به شعبه بانک خود مراجعه کنید و رمز خرید اینترنتی را دریافت کنید.

  • ·حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب از طریق "شناسه قبض و "شناسه پرداخت" در سایت بانک پاسارگاد قابل پرداخت می باشد.
  • ·جهت پرداخت به این روش حتما باید به سایت بانک پاسارگاد مراجعه کنید.
  • ·بیمه گذاران محترم بیمه عمر و تأمین آتیه می توانند علاوه بر پرداخت حق بیمه خود در شعب بانک های پاسارگاد ، تجارت و کشاورزی به صورت حضوری ؛

از طریق اینترنت بانک و یا عابربانک های پاسارگاد توسط "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" مندرج در برگه های دفترچه خود نیز اقدام به پرداخت حق بیمه خود نمایند.

  • ·یکی دیگر از روشهای پرداخت آسان حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد استفاده از نرم افزار موبایل بانک پاسارگاد می باشد که شما می توانید پس از دریافت و نصب نرم افزار و رمز مربوطه از شعب بانک پاسارگاد با استفاده از "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" مندرج در برگه های دفترچه خود به راحتی اقدام به پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود نمایید.

 

پرداخت حق بیمه پاسارگاد

 

راهنمای پرداخت حق بیمه پاسارگاد

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.