وام بیمه عمر پاسارگاد

وام بیمه عمر پاسارگاد چیست ؟

از مزایای بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه پاسارگاد می توان به دریافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری از محل اندوخته این بیمه نامه اشاره کرد.

طبیعی است هر کسی تمایل دارد از پس انداز خود در موارد لزوم استفاده کند لذا جهت جلوگیری از بازخرید زودهنگام طرح بیمه عمر امکان در یافت 90درصد موجودی صندوق بدون سود، ضامن، و تشریفات اداری برای بیمه گذار وجود دارد.دریافت وام بیمه عمر به بیمه شده این اجازه را می دهد پایان قرار داد بیمه نامه و در مواقعی لزوم به منبع مالی از اندوخته بیمه نامه خود دسترسی داشته باشد و بتواند از اندوخته و سود تعلق گرفته به بیمه عمر و سرمایه گذاری پاسارگاد استفاده کند.

آیا برای دریافت وام تضمینی باید قرار داده شود و احتیاج به چک و یا سند می باشد ؟

خیر.

پرداخت وام از اعتبار صندوق بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام می شود. لذا نیاز به هیچ تضمینی ندارد و بدون هیچگونه تشریفاتی طی چند روزه کاری به حساب بیمه گذار واریز می شود.

شرایط وام بیمه عمر چیست ؟

در بیمه های عمر بیمه گذار می تواند طبق با شرایط زیر وام دریافت کند :

-         پرداخت وام تا سقف 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه عمر در پایان ماه ششم به بیمه گذار پرداخت می شود.

-         باز پرداخت وام دریافت شده حداکثر طی 36 قسط و سه سال می باشد.

-         سود تعلق گرفته به وام بیمه عمر حداکثر 4 درصد بیش از سود تضمینی است که به اندوخته این بیمه نامه تعلق می گیرد.

در زمان دریافت وام آیا پوشش های بیمه ای متوقف می شود ؟

خیر .در زمان دریافت وام بیمه عمر تغییری در پوشش های بیمه ای این بیمه نامه ایجاد نمی شود و پوششهای بیمه عمر در طی مدت بازپرداخت اقساط وام ادامه خواهد داشت.

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.