شرایط بیمه عمر پاسارگاد

شرایط بیمه عمر پاسارگاد

 

در طراحی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد توجه خاصی بر انعطاف پذیری می باشد تا شما بتوانید با توجه به هر سطح درآمدی که دارید از مزایای این بیمه نامه استفاده کنید.

 

نحوه پرداخت حق بیمه بیمه عمر پاسارگاد

با توجه به شرایط مورد نظر بیمه گذار، پرداخت حق بیمه  بصورت سالانه، شش ماهه، سه ماهه و یا ماهانه امکان پذیر است.

 

 

مبلغ حق بیمه

طراحی این بیمه نامه بگونه ایست که شما با هر شرایط اقتصادی می توانند از سرمایه گذاری بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد و مزایای آن برخوردار شوید.

 

مبلغ حق بیمه نامه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بین حداقل 20هزار تومان و حداکثر333400 هزار تومان پرداخت ماهیانه متغیر خواهد بود.

 

برداشت از سرمایه صندوق

بیمه گذار می تواند پس از گذشت دوسال معادل 90درصد صندوق ( ارزش بازخرید ) بیمه نامه خود را بدون نیاز به بازخرید، وام بدون سود و ضامن دریافت کند.

 

شرایط سنی بیمه شده

* نوزادان از آغاز تولد و بزرگسالان تا سن 65 سالگی

* سن بیمه شده + سال بیمه نباید از 70 بیشتر شود.

 

مدت بیمه

لازم بذکر است ماهیت این بیمه نامه قراردادی بلند مدت می باشد.

مدت قرارداد این بیمه نامه  بین ۵ تا 30 سال بوده و سن بیمه شده + سال بیمه نباید از 70 بیشتر شود.

 

معافیت مالیاتی

سرمایه بیمه عمر و سرمایه گذاری مربوطه از امتیاز معافیت مالیاتی برخوردار است و مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت به ذینفع شما تابع قانون ارث نخواهد بود.

- مطابق ماده ۱۳۶ قانون مالیات های مستقیم سرمایه بیمه عمر و نیز اندوخته حاصل از سرمایه گذاری های صورت گرفته، تماماً از پرداخت مالیات معاف می باشند.

- نظر به ماده ۱۴۸ قانون مالیات های مستقیم بند (۲- ج) مبالغ پرداختی از بابت بیمه عمر می توانند جزو هزینه های قابل قبول مؤسسات از نظر مالیات به حساب آیند.

مشاوره رایگان بیمه عمر

 جهت مشاوره رایگان و اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید بیمه نامه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد کافیست:

1-     نسبت به عضویت در وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد اقدام نموده و یا

2-     یک پیامک با عنوان " مشاوره بیمه " به 09123493630 ارسال فرمایید.

لازم بذکر است: 

-         حق بیمه های دریافتی در این طرح در نزد بیمه پاسارگاد و تحت ضمانت کامل بیمه مرکزی ج.ا.ا سرمایه گذاری می شود و سود تعلق گرفته طی سالها گذشته و نیز در سال 95 معادل 22 درصد سالانه می باشد. و در طی مدت قرارداد درصورت نیاز بیمه گذار 90درصد اصل مجموع حق بیمه نامه ها به همراه سود حاصله در قالب وام، بدون ضامن، چک، سفته در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت بدون آنکه نیاز به بازخرید زودهنگام مطرح باشد.

تخفیف تهیه بیمه نامه از وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد: 

جهت حمایت از کاربران این وبسایت، 10درصد تخفیف در حق بیمه نامه های پرداختی سال اول جهت بیمه نامه های عمر، تامین آتیه و زندگی پاسارگاد به شما تعلق خواهد گرفت.

 

تلگرام ما

 

 

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.