بیمه زنان خانه دار

بیمه زنان خانه دار

بیمه زنان خانه دار

با اطمینان باید گفت که یکی از نیازها و دغدغه های اساسی زنان خانه دار برخورداری از بیمه مستمری  جهت تامین مالی و آسایش در دوران بازنشستگی ایشان می باشد.

لذا یکی از مهمترین دغدغه های طراحی بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پاسارگاد، بیمه بازنشستگی و مستمری زنان در هر خانواده ای و با هر توان مالی می باشد. طراحی بیمه نامه ای که بتواند بشکل تضمین شده نگرانی تامین منابع مادی زنان خانه دار را جهت برآورده ساختن نیازهای آتی ازبین ببرد و باعث آسایش خاطر امروز و فردای ایشان باشد.

 

شرکت بیمه پاسارگاد به لطف خداوند توانسته است که با طراحی و اجرای بیمه نامه " بیمه مستمری زنان خانه دار " طرح سر مایه گذاری مطمئنی را برای آتیه و آینده زنان ایجاد نمایند.

بیمه مستمری زنان خانه دار چیست ؟

موضوع بیمه زنان خانه‌دار و ایجاد امکان سرمایه گذاریی که از انعطاف پذیری مناسبی جهت ایجاد تغییر در میزان پرداختی ها بر خوردار باشد، همواره از اولویتهای شرکت بیمه پاسارگاد بوده است بنحویکه در طراحی بیمه بازنشستگی زنان خانه دار این امکان وجود دارد که شما بتوانید با هر میزان از توان سرمایه گذاری از امتیازهای متناسب با شرایط سرمایه گذاری خود برخوردار شوید.

 لازم بذکر است ایجاد یک بیمه مطمئن برای زنان خانه دار از سوی نهادهای مختلف دولتی نیز همواره مطرح شده است و از آن به عنوان یک ضرورت یاد می‌شود لذا در پاسخ به این نیاز و دغدغه، شرکت بیمه پاسارگاد با عنایت به آیین‌نامه 68 بیمه مرکزی اقدام به اجرای طرح بیمه بازنشستگی زنان خانه دار نموده است و اینک شما می توانید با خیالی آسوده و با اطمینان از سرمایه گذاری انجام شده به راه خود ادامه دهید.

بیمه مستمری زنان خانه‌دار زیرمجموعه طرح‌های مستمری مطرح در قالب بیمه‌های عمر و بازنشستگی بیمه پاسارگاد و مذکور در آیین‌نامه شماره 68 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 در این بیمه نامه شما با پرداخت مبالغی بعنوان حق بیمه که در واقع همان پس انداز شماست تحت پوشش خدمات بیمه پاسارگاد قرار می گیرید و لازم بذکر است اصل مبالغ سرمایه گذاریهای شما، سود سرمایه گذاریهای شما و پوششهای بیمه ای ارائه شده علاوه بر ضمانت شرکت بیمه پاسارگاد تحت ضمانت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز می باشد.

 

بیمه ای برای همه بانوان فارغ از وضعیت شغلی

 

بیمه مستمری و بازنشستگی زنان خانه دار برای همه بانوان زیر 70سال کشور، با هر وضعیت شغلی طراحی شده است.

و شما می توانید با توجه به حجم پس انداز خود میزان مشارکت در این طرح را تعیین و از مزایای آن بهره مند شوید.

شما حتی می توانید با پرداخت مبلغ ماهانه 30هزار تومان بیمه بازنشستگی و مستمری زنان خانه دار را شروع کنید.

 

بیمه زنان خانه دار - پوشش

 

مزایای و پوشش های بیمه مستمری زنان خانه دار

 

1-  پوشش هزینه پزشکی بر اثر حادثه تا سقف20 میلیون تومان

 

2 -  پوشش هزینه بیماریهای خاص تا سقف 25 میلیون تومان برای هر یک از پنج بیماری تا سقف 25 میلیون تومان. در مجموع 125 میلیون تومان.

 

3 - پوشش هزینه بستری بدون نیاز به جراحی تا سقف 5 میلیون تومان.

 

4 -  پوشش هزینه جراحی بجز رفع عیوب انکساری چشم، زیبایی، دندانپزشکی، سرپایی و دیسک کمر تا سقف 10 میلیون تومان.

 

5 - پوشش هزینه آتش سوزی منزل که با توجه به انتخاب ضرایب سقف پرداختی مشخص خواهد شد.

 

6 - پوشش هزینه نقص عضو بر اثر حادثه تا سقف200 میلیون تومان.

 

7 - پوشش بیمه عمر فوت طبیعی تا سقف 200 میلیون تومان.

 

8 پوشش بیمه عمر حادثه تا سقف 400 میلیون تومان.

 

همانطور که در مفاد بالا به استحضار رسید در این بیمه‌نامه بانوان محترم علاوه بر دریافت مستمری و سرمایه صندوق تامین آتیه در دوران بازنشستگی، در طول مدت پرداخت حق بیمه از پوشش‌های بیمه ای جبران هزینه های پزشکی ناشی از بیماری و حوادث نیز برخوردار می باشند.

 

 

در پایان مدت بیمه، زنان خانه دار ( فارغ از شاغل بودن یا خیر ) سرمایه تشکیل شده ( اصل و سود پس انداز مشارکت ) را به صورت یکجا یا مستمری دریافت خواهند کرد. البته متذکر می شویم که امکان بازخرید در هر لحظه پس از گذشت یک سال از شروع قرارداد بیمه نامه برای ایشان امکان پذیر است ( زود تر از 5سال پیشنهاد نمی گردد).

 ضمن آرزوی سلامتی برای تمام هموطنان عزیزمان، چنانچه فرد بیمه شده در طول مدت بیمه به هر علت فوت کند، سرمایه فوت بیمه‌نامه را علاوه بر پس‌انداز و سود تعلق گرفته که تا زمان فوت برای او تشکیل شده به ذینفع منتخب او پرداخت می شود.

وام بدون سود، ضامن، چک، سفته وتشریفات اداری برای زنان

بیمه‌گذار پس از گذشت 2 سال از شروع بیمه‌نامه و پرداخت حداقل 2 سال حق بیمه در صورت تمایل تا 90 درصد ارزش بازخرید بیمه‌نامه می‌تواند وام دریافت‌ کند و آن را ظرف طی 36ماه بازپرداخت نماید.

برخورداری از این امتیاز باعث می شود شما از یک حاشیه امنیت مناسبی از نظر پشتوانه مالی برای خود و خانواده محترم برخوردار باشید و در زمان های الزام بتوانید از حداکثر توان بهره وری پس انداز خود با توجه به سود تعلق گرفته به سرمایه گذاری خود استفاده کنید. بطور مثال در سال دوازدهم موجودی صندوق شما تقریبا برابر با دو برابر میزان پس انداز شما خواهد بود لذا شما توان استفاده از مبلغی برابر با درصد تقریبی 180درصد یعنی 80درصد بیش از آنچه خوتان پس انداز کردید و بدون چک، سود، ضامن. همین طرح در سال پانزدهم یعنی سه سال بعد به شما امکان استفاده از مبلغی برابر با حدود 221درصد یعنی 121درصد بیش از آنچه خودتان پس انداز کردید را درقالب وام بدون سود، ضامن و تشریفات اداری برای شما فراهم خواهد کرد.

به شما اطمینان می دهیم رفع دغدغه های شما از اولویتهای اصلی ماست.

دریافت مستمری مادام العمر و یا یکجا

در بیمه بازنشستگی زنان خانه دار پاسارگاد شما می توانید در پایان مدت بیمه، سرمایه تشکیل شده را به صورت یکجا یا مستمری مادام‌العمر دریافت نمایید.

مجدد متذکر می شویم که امکان بازخرید در هر لحظه پس از گذشت یک سال از شروع قرارداد بیمه نامه برای ایشان امکان پذیر است (  زودتر از 5سال پیشنهاد نمی گردد ).

پرداخت سود مشارکت علاوه بر سود تضمینی

شرکت‌ بیمه پاسارگاد 90 درصد منافعی را که از محل سرمایه‌گذاری حق بیمه‌های بازنشستگی و مستمری زنان خانه دار حاصل می‌شود، به بیمه‌گذاران خود اعلام و بین آنها تقسیم می‌کنند که در این صورت بانوان محترم در پایان مدت بیمه علاوه بر سرمایه صندوق ارزی و بازنشستگی خود، سرمایه‌ای که از محل سود سرمایه‌گذاری ایجاد و اعلام شده است را دریافت می کنند.

لازم به ذکر است در بیمه بازنشستگی زنان خانه دار، حتی زنانی که شاغل نیستند و امکان سرمایه‌گذاری مناسب نیز ندارند با پرداخت مبالغی ناچیز با دریافت قراردار بیمه بازنشستگی زنان خانه دار و پرداخت حق بیمه بسیار اندک می‌توانند مبلغ قابل قبولی را برای خود ذخیره و پس انداز کنند. بطور مثال با پرداخت تنها 50هزارتومان در ماه که معادل هزار و ششصد تومان روزانه ( با سود پیش بینی 20 درصد طی 3سال گذشته میزان این سود 22درصد می باشد) صندوق بازنشستگی بالغ بر یک میلیارد تومان برای زنان خانه دار فراهم خواهد شد. 

توجه:

خانمها از یک سالگی تا هفتاد سالگی می توانند از مزایای بیمه نامه زنان خانه دار استفاده کنند.

متاهل بودن از الزامات این بیمه بازنشستگی و مستمری زنان خانه دار نیست.

مشاوره بیمه بازنشستگی و مستمری زنان خانه دار به دو صورت امکان پذیر می باشد:

-         با توجه به میزان مستمری درخواستی شما بعنوان سرمایه بیمه نامه شما در سالهای مختلف طرح.

-      با مشخص کردن حق بیمه متناسب با توانایی مالی شما یعنی مبلغی که در بلند مدت می توانید به آسانی برای خود پس انداز کنید بدون آنکه خللی در روند زندگی شما ایجاد شود.

مدت پرداخت حق بیمه پیشنهادی بین 10 تا 30 سال می باشد.

 

خرید بیمه زنان خانه دار

جهت مشاوره رایگان و اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید بیمه نامه بیمه پاسارگاد کافیست:

1- نسبت به عضویت در وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد اقدام نموده و یا

2- یک پیامک با عنوان " مشاوره بیمه " به 09123493630 ارسال فرمایید.

لازم بذکر است:

- حق بیمه های دریافتی در این طرح در نزد بیمه پاسارگاد و تحت ضمانت کامل بیمه مرکزی ج.ا.ا سرمایه گذاری می شود و سود تعلق گرفته طی سالها گذشته و نیز در سال 95 معادل 22 درصد سالانه می باشد. و در طی مدت قرارداد درصورت نیاز بیمه گذار 90درصد اصل مجموع حق بیمه نامه ها به همراه سود حاصله در قالب وام، بدون ضامن، چک، سفته در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت بدون آنکه نیاز به بازخرید زودهنگام مطرح باشد.

 

تخفیف تهیه بیمه نامه از وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد:

جهت حمایت از کاربران این وبسایت، 10درصد تخفیف در حق بیمه نامه های پرداختی سال اول جهت بیمه نامه های عمر، تامین آتیه و زندگی پاسارگاد به شما تعلق خواهد گرفت.

این هدیه ایست ماندگار به آنان که دوستشان دارید.

بیمه زنان بیمه پاسارگاد

 

www.bime1.com

 

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار برگزیده

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.