بیمه بازنشستگی پاسارگاد پشتوانه ای مطمئن

 

 

 

بیمه بازنشستگی در بیمه عمر و آتیه

 

بیمه بازنشستگی پاسارگاد 

 

بیمه بازنشستگی در بیمه پاسارگاد

 

تعریف بازنشستگی:

 

بازنشستگی به معنی کناره‌گیری از ادامه شغل در اثر بالا بودن سن و گاه در پی بیماری و ازکارافتادگی است. شخص بازنشسته تا زمانی که زنده است شخصاً از حقوق بازنشستگی استفاده می‌کند و پس از مرگش بازماندگانش واجد شرایط دریافت این مستمری هستند.

 

در واقعیت زمانی از زندگی کارمندان و کارکنان می باشد که دیگر ضرورتی ندارد تا فعالیت و کار کنند و می توانند در خانه به کارهایی مانند ورزش یا فعالیت های مورد علاقه خود بپردازند. ولیکن آیا بدون در نظر گرفتن تدابیر لازم آیا فرد بازنشسته می تواند به نحو احسن از دوران استراحت خود جهت فعالیت های مورد علاقه خود به دور از استرس های زمان شاغل بودنش استفاده کند. جواب مسلما خیر می باشد.

 

تعداد قابل توجهی از افراد بعد از بازنشستگی به دنبال یافتن شغلی دیگر هستند چون در دوره بازنشستگی ، افراد به دلیل تغییر در شرایط زندگی و کار نکردن و کاهش درآمد دچار اضطراب های می شوند، حال علت بروز این اظطرابها چیست دوران بازنشستگی به گونه‌ای است که درصورت عدم پیشبینی یک برنامه خود مقاومتی به دلیل مشکلات معیشتی و هزینه‌های بالا، به دشوارترین دوران زندگی اغلب مردم تبدیل می گردد زیرا عمده‌ترین دغدغه افراد بازنشسته در کشور این است که به جای استراحت یا مسافرت، در اندیشه یافتن کار جدیدی باشند تا بتوانند با ایجاد درآمد جدید از عهده تأمین هزینه سنگین مخارج زندگی برآیند.

 

ایجاد سازگاری مناسب با چالش های این دوره، اهمیت فراوانی دارد. با تغییر نگرش در سبک زندگی، بازنشستگی دیگر به عنوان یک نقطه پایان فرض نمی‌شود، بلکه آغازی بر مرحله تکمیلی زندگی فرد، به حساب می‌آید.

 

ما بعنوان مشاور بیمه ای شما معتقدیم که نداشتن بیمه بازنشستگی با توجه به شرایط اجتماعی و افزایش هزینه ها در زمان بازنشستگی ( هزینه های پزشکی، تهیه مسکن و شغل فرزندان و حمایت از آنان و ... ) ، حادثه بسیار ناگواریست که خود ما در بروز آن مقصریم.

 

راه حل پیشنهادی ما:

 

برای دوران بازنشستگی خود برنامه‌ریزی مالی داشته باشید

 

 بیمه بازنشستگی-برنامه ریزی مالی

برنامه‌ریزی مالی مجموعه‌ای از پیش‌بینی‌های مالی است که هر فرد را برای یک زندگی با آرامش و آسایش در آینده نزدیک و دور آماده می‌کند. مجموع این برنامه‌ریزی شامل جنبه‌های مختلفی است که فقط به پس‌انداز کردن و سرمایه‌گذاری هنگفت در سرمایه‌گذاری‌های خاص خلاصه نمی‌شود. این سرمایه‌گذاری‌ها فقط بخش کوچکی از یک برنامه‌ریزی جامع هستند. در یک برنامه‌ریزی مالی کامل و دقیق، وضعیت مالی امروز فرد یا خانواده بررسی شده و اهداف مالی در آینده نزدیک و دور نیز مورد نظر قرار خواهد گرفت و با توجه به آنها روش یا روش‌های حصول این اهداف و قابل دسترس بودن آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

برای دوران بازنشستگی خود پس اندازی منظم در نظر بگیرید و بعنوان هزینه به این پس انداز نگاه کنید

 بیمه بازنشستگی - پس انداز منظم

پس‌انداز مرتب طی سال‌های متمادی شاید دشوار به نظر رسد به‌ویژه هنگامی که هزینه‌های زندگی بالا می‌رود و شما با جذابیت‌های کالاهای مصرفی رو‌به‌رو می‌شوید و وسوسه می‌شوید آنها را بخرید پس‌انداز کردن سخت می‌شود. برای آنکه از مسیر پس‌انداز خارج نشوید به آن به‌عنوان هزینه‌ای که باید در فواصل زمانی معین پرداخت شود نظیر اقساط وام مسکن، اجاره منزل و... نگاه کنید.سبد دارایی خود را متنوع کنید.

 

ارزیابی مجدد هزینه‌ها و اعمال تغییرات ضروری با شرایط جدید

 

پس‌انداز مقدار زیادی پول خیلی خوب است اما اگر به این معنا باشد که از وام‌های با بهره بالا استفاده می‌کنید تا هزینه‌های زندگی‌تان را پرداخت کنید، سود حاصل از پس‌اندازهایتان به شدت کم می‌شود یا از میان می‌رود. به همین دلیل زندگی طبق یک بودجه مناسب ضروری است.سبد دارایی‌تان را ارزیابی کنید. همزمان با نزدیک شدن به دوران بازنشستگی نیازهای مالی، هزینه‌ها و تحمل ریسک شما تغییر می‌کند، باید ترکیب سبد دارایی‌ها را به گونه‌ای تغییر دهید تا با شرایط جدید سازگار شود. با این کار، برنامه‌ریزی‌هایتان برای آینده دقیق خواهد بود.ارزیابی مجدد هزینه‌ها و اعمال تغییرات ضروری. اگر سبک زندگی، درآمد یا تعهدات مالی شما تغییر کرده است، بهتر است رویه‌های مالی خود را ارزیابی کرده و ترتیبی دهید که این رویه‌ها با شرایط جدید سازگار شوند. در این حالت تحقق اهدافی که برای دوران بازنشستگی تعیین کرده‌اید، آسان‌تر خواهد شد. برای مثال با گذشت سال‌ها ممکن است اقساط وام مسکن یا اتومبیل پایان پذیرد یا مسوولیت‌های مالی شما کمتر یا بیشتر شود.

 

جهت سرمایه گذاری در حوزه های مختلف با مشاوران با تجربه مشورت کنید

 بیمه بازنشستگی-مشاوره

اختصاص کل پول خود در یک حوزه سرمایه‌گذاری و بدون کسب مشاوره از ریسک از دست دادن آن یا کاهش بازده سرمایه‌گذاری را در پی دارد. به این ترتیب تخصیص دارایی‌ها به حوزه‌های گوناگون سرمایه‌گذاری، یک بخش مهم در مدیریت دارایی‌ها برای دوران بازنشستگی است.

 

با توجه به توان خود و بصورت مطمئن سرمایه گذاری کنید

 

بسیاری از مردم برای دوران زندگی خود برنامه‌ریزی می‌کنند و اهدافی را برای خودشان مشخص می‌کنند که قبل از بازنشستگی باید به آنها برسند یا اینکه تصمیم دارند این اهداف در دوران بازنشستگی آنها محقق شود اما متاسفانه بدون در نظر گرفتن شرایط و توانایی‌هایشان این تصمیم‌ها را اتخاذ می‌کنند نمی‌توانند به اهداف مورد نظر برسند بنابراین به روحیه و اعتماد به نفس خودشان ضربه‌ای جبران ناپذیر وارد می‌سازند و کیفیت زندگی خودشان را در دوران بازنشستگی دستخوش ناملایماتی می‌کنند.این دسته از افراد در دوران بازنشستگی خود دچار سرخوردگی‌های جبران ناپذیری خواهند شد به‌گونه‌ای که زندگی را برای خود و اطرافیان مشکل خواهند کرد. کارشناسان معتقدند که اگر افراد با توجه به توانایی‌ها و امکانات خودشان برای دوران زندگی و بازنشستگی خودشان برنامه‌ریزی کنند با هر موفقیت و بالا رفتن از پله‌های ترقی امیدوارتر و شاداب‌تر به زندگی خود ادامه می‌دهند، بنابراین اول از امکانات و توانایی‌های خودمان مطمئن شویم سپس برای آینده برنامه‌ریزی کنیم یا اینکه اهدافمان را طبق همین توانایی‌ها تعیین کنیم.

 

برای دوران بازنشستگی خود ازخدمات بیمه بازنشستگی بیمه پاسارگاد استفاده کنید

 

-     با ارائه یک سود تضمینی و برنامه مالی دقیق و مشخص، شما امکان برنامه‌ریزی مالی برای دوران بازنشستگی خود را خواهید داشت. لذا پیشنهاد می کنیم در برنامه‌ریزی مالی خود حتما از خدمات بیمه بازنشستگی بیمه پاسارگاد استفاده کنید.

 

-     با داشتن طرح بیمه بازنشستگی پاسارگاد شما از مزایای پس‌انداز مرتب بهره مند خواهید شد. و هرگز از مسیر پس‌انداز خارج نخواهید شد.

 

-    در بیمه بازنشستگی بیمه پاسارگاد این امکان وجود دارد که با توجه به شرایط روز جامعه و خانواده و با توجه به میزان بازنشستگی مد نظر شما حق بیمه های پرداختی کاهش و یا افزایش یابد. لذا براحتی می توانید در هر زمانی بیمه بازنشستگی خود را ارزیابی مجدد و تغییرات ضروری را اعمال فرمایید.

 

-     حق بیمه های پرداختی شما توسط کارشناسان مجرب شرکت بیمه پاسارگاد در حوزه های مختلفی سرمایه گذاری خواهد شد و در واقع طی مدت قرارداد کارشناسان مالی و تجاری شرکت بیمه پاسارگاد بعنوان مشاوران خانواده شما، حق بیمه های پرداختی را در حوزه های مطمئن سرمایه گذاری کرده و نهایتا سود سرمایه گذاری به حساب مربوطه تعلق خواهد گرفت. ضمن آنکه در طرح بیمه بازنشستگی بیمه پاسارگاد، سود و اصل سرمایه شما توسط شرکت بیمه پاسارگاد و بیمه مرکزی ج.ا.ا تضمین شده می باشد و شما با آسودگی خاطر و بدون ریسک سرمایه گذاری خواهید کرد.

 

-    علاوه بر خدمات مذکور دارندگان بیمه بازنشستگی بیمه پاسارگاد از مزایای بیمه عمر و حوادث بیمه شرکت پاسارگاد نیز بهره مند خواهند شد.

 

-      اعطای وام بدون کارمزد و ضامن. شما می توانید 90درصد صندوق مالی تشکیل شده که شامل پس انداز شما و سود تعلق گرفته شده می باشد را درصورت نیاز بصورت وام بدون بهره دریافت کنید و این درحالیست که همچنان کلیه مزایا بیمه نامه شا بمانند سابق و بدون تغییر ادامه خواهد داشت.

 

برخی مزایای تکمیلی بیمه بازنشستگی:

 

بیمه نامه بیمه عمر و زندگی بیمه پاسارگاد دارای 9 پوشش بیمه ای به شرح زیر می باشد:

 

1 - پوشش هزینه پزشکی بر اثر حادثه به میزان20 میلیون تومان سالانه.

 

2 - پوشش هزینه بیماریهای خاص به میزان 25 میلیون تومان برای هر یک از پنج بیماری تا سقف 25 میلیون تومان. در مجموع 125 میلیون تومان.

 

3 - پوشش هزینه بستری بدون نیاز به جراحی به میزان 5 میلیون تومان سالانه.

 

4 - پوشش هزینه جراحی بجز رفع عیوب انکساری چشم، زیبایی، دندانپزشکی، سرپایی و دیسک کمر تا سقف 10 میلیون تومان سالانه.

 

5 - پوشش هزینه آتش سوزی منزل که با توجه به انتخاب ضرایب سقف پرداختی مشخص خواهد شد، سالانه.

 

6 - پوشش هزینه نقص عضو بر اثر حادثه به میزان200 میلیون تومان.

 

7 - پوشش هزینه ازکارافتادگی دائم به شرح زیر:

 

- پرداخت کامل حق بیمه تا اتمام طرح بیمه توسط شرکت بیمه پاسارگاد و ارائه کلیه پوششها و مزایای طرح به بیمه شده.

 

- پرداخت سرمایه اولیه پشتیبان از کارافتادگی به میزان 40 میلیون تومان.

 

8 - پوشش بیمه عمر فوت طبیعی به میزان 200 میلیون تومان.

 

9 پوشش بیمه عمر حادثه به میزان 400 میلیون تومان.

 

· اصل و سود سرمایه شما تحت ضمانت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

 

 بیمه عمر پاسارگاد-آسوده به راهتان ادامه دهید

 

تامین هزینه های دوران بازنشستگی یکی از پر اهمیت ترین مسائل مورد بررسی شرکت بیمه پاسارگاد می باشد تا قشر محترم بازنشسته کشور بتوانند هزینه های مختلف پزشکی، بهداشتی، مسکن و ... را بر طرف نمایند و از آسودگی خاطر بیشتری برخوردار باشند.

 

· در پایان ذکر می گردد پس انداز ماهانه 100هزار تومان در بیمه زندگی پاسارگاد می تواند بازنشستگی مناسبی را برابر با میزان تقریبی 2میلیارد و 250 میلیون تومان برای شما رقم زند.

· این طرح دارای ضمانت بیمه مرکزی ج.ا.ا می باشد.

· حق بیمه های دریافتی در این طرح در نزد بیمه پاسارگاد و تحت ضمانت کامل بیمه مرکزی ج.ا.ا سرمایه گذاری می شود و سود تعلق گرفته طی سالهای گذشته و نیز در سال 95 معادل 22سالانه می باشد. و در طی مدت قرارداد درصورت نیاز بیمه گذار، 90درصد اصل مجموع حق بیمه نامه ها به همراه سود حاصله در قالب وام، بدون ضامن، چک، سفته با بازپرداخت 36ماهه در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت بدون آنکه نیاز به یازخرید زودهنگام طرح باشد و یا تغییری در بیمه نامه چه در پوششها و چه در خدمات مالی رخ دهد.

 

تخفیف تهیه بیمه نامه از وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد:

جهت حمایت از کاربران این وبسایت، 10درصد تخفیف در حق بیمه نامه های پرداختی جهت بیمه نامه های عمر، تامین آتیه و زندگی پاسارگاد به شما عزیزان در سال اول ارائه تعلق خواهد گرفت.

جهت مشاوره رایگان و اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید بیمه نامه بیمه پاسارگاد کافیست:

- نسبت به عضویت در وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد اقدام نموده و یا

- یک پیامک با عنوان " مشاوره بیمه " به 09123493630 ارسال فرمایید.

 

جهت دریافت نمونه جدول استعلام بیمه پاسارگاد با حق بیمه پرداختی 100هزار تومانی رو همین متن کلیک کنید.