بازنشستگی در بیمه پاسارگاد

بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد

 

بازنشستگی در بیمه پاسارگاد

درحال حاضر بیمه تامین اجتماعی بعنوان بیمه اجباری دولتی و بیمه گر اول کشور به تنهایی پاسخگوی نیازمندیهای هم میهنان عزیزمان چه در زمان جوانی و چه در زمان بازنشستگی نمی باشد.

چه بسا که خودمان به کرات بازنشستگانی را دیده ایم که در سطح جامعه در زمان بازنشستگی هنوز جهت رفع نیازهای خانواده بدنبال شغل هستند چراکه مستمری دریافتی در زمان بازنشستگی پاسخگوی مخارج زندگی فرد نمی باشد.

فرهنگ قالب بر جامعه ما از دیرباز سنتی و خانواده دوست بوده و همانطور که می دانیم در زمان بازنشستگی مخارج هم با آمدن عروس، داماد و گسترش خانواده و هزینه هایی مانند جهیزیه و پشتیبانی مالی فرزندان نیز افزوده می شوند و این در شرایطیست که حقوق بازنشستگی به سختی حتی پاسخگوی مخارج خانواده می باشد.

چاره چیست؟

بیمه های عمر و سرمایه گذاری.

تصور کنید همین فرد بازنشسته ، در زمان جوانی خود میزانی از درآمدش را بعنوان پس اندازی فارغ از هرگونه ریسک ذخیره کند. آنگاه شرایط بازنشستگی فرد متفاوت خواهد بود.

 در زمان بازنشستگی مبلغی هنگفت، بصورت یکجا بعنوان بازنشستگی دریافت خواهیم کرد و دیگر نیازمند شغلهای زمان بازنشستگی نخواهیم بود.

لزوم وجود بیمه های عمر نظیر بیمه عمر پاسارگاد نزد جامعه و دولت تا حدیست که محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشتند: صندوقهای بازنشستگی درحال حاضر دچار مشکل هستند بطوریکه بیش از 15هزار و 500میلیارد تومان از 22هزار و 400میلیارد تومان پرداختی صندوقهای بازنشستگی کشور توسط دولت پرداخت می شود.

ایشان یکی از راهکارها را توجه جامعه به بیمه های عمر و تامین آتیه بیان نمودند.

آنچه مسلم است راه حل خروج از بحران زمان بازنشستگی همان راهیست که دنیا تجربه کرده است و آن استفاده از خدمات بیمه عمر و تامین آتیه می باشد. در کشورهای توسعه یافته هر بازنشسته از خدمات 2 یا 3 بیمه عمر نیز جهت زمان بازنشستگی خود بهره می برد و در واقع این فرهنگ و دیدگاه استفاده از بیمه های تامین آتیه و بازنشستگی تفاوت چشمگیر کیفیت زندگی در دوران بازنشستگی را رقم می زند.

 

·         در پایان ذکر می گردد پس انداز ماهانه 100هزار تومان در بیمه زندگی پاسارگاد می تواند بازنشستگی مناسبی را برابر با میزان تقریبی 2میلیارد و 250 میلیون تومان برای شما رقم زند.

·         این طرح دارای ضمانت بیمه مرکزی ج.ا.ا می باشد.

·         حق بیمه های دریافتی در این طرح در نزد بیمه پاسارگاد و تحت ضمانت کامل بیمه مرکزی ج.ا.ا سرمایه گذاری می شود و سود تعلق گرفته طی سالهای گذشته و نیز در سال 95 معادل 22سالانه می باشد. و در طی مدت قرارداد درصورت نیاز بیمه گذار، 90درصد اصل مجموع حق بیمه نامه ها به همراه سود حاصله در قالب وام، بدون ضامن، چک،  سفته با بازپرداخت 36ماهه در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت بدون آنکه نیاز به یازخرید زودهنگام طرح باشد و یا تغییری در بیمه نامه چه در پوششها و چه در خدمات مالی رخ دهد.

 

تخفیف تهیه بیمه نامه از وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد:

جهت حمایت از کاربران این وبسایت، 10درصد تخفیف در حق بیمه نامه های پرداختی جهت بیمه نامه های عمر، تامین آتیه و زندگی پاسارگاد به شما عزیزان در سال اول ارائه تعلق خواهد گرفت.

جهت مشاوره رایگان و اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید بیمه نامه بیمه پاسارگاد کافیست:

-         نسبت به عضویت در وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد اقدام نموده و یا

-         یک پیامک با عنوان " مشاوره بیمه " به 09123493630 ارسال فرمایید.